uprawnienia G1 sep do 1kv

Uprawnienia i egzaminy online


W związku z aktualną sytuacją w Polsce i w trosce o naszych klientów wprowadziliśmy do naszej ofert szkolenia i egzaminy na tzw. uprawnienia smep w zakresie G1- uprawnienia elektryczne, G-2 uprawnienia energetyczne, G3- uprawnienia gazowe z możliwością ich odbycia poprzez internet.

Dzięki współpracy z Ośrodkiem Kształcenia Elektryków Polskich Fentiks sp. z o.o., posiadamy dedykowaną platformę szkoleniową, dzięki której wykładowcy fachowo przekazują swoją wiedzę.

 Uczestnik w trakcie kursu może zadawać pytania co ułatwia w duży stopniu przygotowanie do egzaminu!

 

Jeżeli chcą Państwo uczestniczyć w kursie i egzaminie online potrzebny jest komputer z kamerą lub tablet albo smartphone z dostępem do internetu!Dzięki takiej możliwości uczestnicy tzw. kursu smep zdobywają niezbędną wiedzę, która jest wymagana na egzaminie.Egzaminy online odbywają się w oparciu o:

 

Rozporządzenie Ministra Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 28 kwietnia 2003 r. w sprawie szczegółowych zasad stwierdzania posiadania kwalifikacji przez osoby zajmujące się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci Dz.U. 2003 nr 89 poz. 828 oraz Ustawa z dnia 16 kwietnia 2020 r. o szczególnych instrumentach wsparcia w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 Dz.U. 2020 poz. 695 art. 31x ust. 3

 

 

Nasze stowarzyszenie bezpłatnie przed kursem wysyła materiały szkoleniowe w formie elektronicznej !!!

 

 

W trakcie egzaminu istnieje możliwość uzyskania pełnego pakietu pkt. 1-10 we wszystkich grupach (G1, G2, G3)

 

Zdany egzamin to tzw. uprawnienia smepowskie ważne 5 lat.

 

Nasze szkolenia zawsze są dostosowane do wymagań uczestników. Jest to związane z wieloletnim doświadczeniem w branży oraz współpracy z największymi firm przemysłowymi z branży energetycznej.

Jesteśmy dostępni dla Państwa 7 dni w tygodniu
w godzinach: 08:00 – 22:00.
Jeżeli nie odbierzemy oddzwonimy.

Uprawnienia i egzaminy online | G1- uprawnienia elektryczne | G-2 uprawnienia energetyczne | G3- uprawnienia gazowe
strzałka do góry